Yellowpages Firma Rehberi

Türkiye’nin En Büyük Firma Rehberi

Site ekleme platformu olarak her ay milyonlarca ziyaretçiye ulaşan Yellowpages, 850 binden fazla firması, 670 farklı kategorisi ve milyonlarca ziyaretçisi ile Türkiye’nin en büyük online firma rehberidir. Yellowpages firma rehberi dünyanın en büyük firma tanıtım sitesidir ve Türkiye’de de elde ettiği başarı sonucu en tercih edilen firma arama sitesi haline gelmiştir. Küçük veya büyük ölçekli firmalara kendi rehberinde yer alma fırsatı sağlayarak aklınıza gelebilecek hemen her sektörde, hastaneden restorana, giyimden seyahate, otomotivden hukuk bürolarına, benzin istasyonundan bakkala kadar birçok alanda firmayı bünyesinde barındırmakta ve arama yapan müşterilere aradıklarını bulma konusunda maksimum fayda sağlamaktadır.

Tüm büyük arama motorlarına endekslenmesi ile hem arama yapanlara daha uygun firmaları ön plana çıkarma, hem de Yellowpages’a eklenen firmaları aramalarda rakiplerine göre daha avantajlı konuma geçme imkânı sağlar.

Türkiye’nin lider markası Yellowpages, firmalara web ve mobil üzerinden yerel arama, dijital haritalar, KOBİ’lere özel mobil uyumlu web siteleri ve mobil siteler, bayi ve franchise web siteleri, online reklam, manüel coğrafi koordinat belirleme gibi alanlarda hizmet verir.

 

Yellowpages’ı farklı kılan en büyük avantajlardan biri ise dijital harita bazlı çalışma prensibi. Marka bünyesinde yer alan yerel arama ve coğrafi kodlama uzmanları, Yellowpages.com.tr’nin firma bilgilerini en güncel ve en doğru şekilde coğrafi kodlaması yapılmasına özen göstererek, Türkiye’nin en güvenilir bilgi kaynağı olmasını sağlarlar. Firmaların veritabanının oluşturulması ve her zaman güncel tutulması için bu uzmanlar tüm firmalarla tek tek iletişim kurarak bilgi akışı sağlamaktadır. Firmanın mevcut konumunu müşterilere adeta nokta atışıyla bulma fırsatını sunarak adres arama ve yanlış yere yönlendirilme sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır.

Yellowpages’ın sözleşmeli iş ortakları arasında Apple, Bing, Google, Yelp gibi önde gelen firmalar yer almaktadır. Bu firmalar ile ortak çalışmalar sonucu Apple Haritalar, Bing Haritalar, Yandex, Facebook, Foursquare, Yelp ve Tripadvisor gibi büyük stratejik platformlarda Yellow Pages’ın tüm işyeri bilgileri ve lokasyon verileri yayınlanıp ve yönetilmektedir. Dolayısıyla Türkiye’nin en büyük firma tanıtım rehberi Yellowpages’ın veritabanı sadece sitenin kendi içinde değil, diğer büyük stratejik platformlarda da aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest