Uygun İphone 7 Fiyatları

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde en çok kullanılan cihazlar arasında hiç kuşkusuz akıllı cep telefonları gelmektedir. Herkes telefonum ucuz olsun, kaliteli olsun, hem de bol özellikleri olsun der. İyi telefon beraberinde harika özellikler getirmektedir. Telefon alırken en çok dikkat edilen özelliklerin başında Ekran boyutu (inç), Kamera çözünürlüğü, Bellek Kapasitesi, RAM Bellek Boyutu, İşlemci, İşlemci Hızı ve Batarya kapasitesine gelmektedir.

Apple’ın yıllardır başarıyla geliştirdiği teknoloji harikası iPhone 7 modeli hem tasarım hem de özellikleri açısından en yakın telefon üreticisi rakiplerine açık ara fark atmış durumda. iPhone 7’de beni en çok şaşırtan özellik son zamanaların en çok konuşulan ve tartışılan konusu olan olan yapay zekanın telefondaki temsilcisi siri’nin oldukça geliştirilmiş olması. Siri kullanıcıların, telefon kullanım alışkanlıklarını kolayca öğrenebiliyor ve bu doğrultuda önerilerde bulunabiliyor. Siri ile yanlız değilsiniz artık.

Daha önce bir çok markanın farklı özellikleri sahip cep telefonunu kullandım. Akıllı cep telefonu almadan önce herkes gibi bende internetten alacağım telefon hakkında araştırmalar yaptım. Beni en çok kendine bağlayan, harika özellikleri olan telefon ise Apple teknoloji harikası telefonu iphone 7 oldu. Bir çok web sitesinde iphone 7 fiyatlarını inceledim. Ama en uygun iphone 7 fiyatlarını Mediamarkt internet sitesinde bulduğumu söyleyebilirim.

Uzun zamandır iphone 7’nin fiyatınının ungun seviyelere gelmesini bekliyordum. Her zaman olduğu gibi Mediamarkt beni yine şaşırtmadı. Kaliteyi uygun fiyata satan yer arayanlar için adres Mediamarkt diyorum. Daha öncede Mediamarkt internet sitesinden alışveriş yapmış biri olarak hiç düşünmeden iphone 7 siparişini verdim. Zamanında gönderi, sorunsuz hizmet kalitesi ve müşterilerle ilgilenmeleri beni Mediamarkt internet sitesinden alışveriş yapmaya teşvik eden sebeplerin başında gelmektedir.

iphone 7 siparişi verdikten sonra hızlı kargo ile ikinci gününde telefonum elime ulaştı. Kırılmaya karşı ürün özenle paketlenmiş olması Mediamarkt’ın işini ne kadar önemsediğini gösterdi bana. Heyecanla yeni telefonumun paketini açtım. Yeni telefonuma kavuştuğum için çok mutluyum. iphone 7 verdiğim parayı sonuna kadar hak eden bir telefon. Böyle bir telefonu uygun fiyata bana alma fırsatı sunan Mediamarkt’a, gerek öde deme kolaylığı, gerek teslimat süresi gerekse ilgi alakaları için çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest