Travel News

Tatil yerleri ile alakalı internette araştırma yaparken rastladığım harika bir siteden bahsetmek istiyorum. Sizi meraklandırmadan sitenin adını hemen vereyim, bu sitenin adı uzakrota.com

Tatil yerinizi seçmede size oldukça yardımcı fikirler sunan bu sitede neler mi var? İşte detaylar.

İlk olarak sitede yer alan seyehat önerileri kategorisinden bahsetmek istiyorum. Tatile gitmek istiyorsunuz ama nereye gideceğinize karar mı veremiyorsunuz? Bu sitede “Ucuz ve pahalı oteller nerededir?”,” Hangi Avrupa şehrini gezsem?”,” Hangi turlara katılsam?”  gibi soruların ve daha bir çok tatil ile alakalı soruların cevabını bulabilir ve tatil önerileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sitede yer alan en ilgi çeken kategorilerden biri  de Seyahat ürünleri kategorisi. Bu kategori sizlere seyhati oldukça kolaylaştıracak. Seyhate çıkmadan önce yanınıza neler almalısınız?, tatilinizi daha konforlu kılacak ürünler hakkında oldukça detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Benim ilk kez buradan duyduğum birkaç üründen bahsetmek istiyorum.

Google’dan 40 Dilde Eş Zamanlı Çeviri Yapabilen Kulaklık dil bilmemenin sıkıntısını ortadan kaldıracak bir ürün. Kendi kendine gidebilen ve sizi takip eden robot valiz yine seyahati kolaylaştıran bir ürün. Uyku setleri ve seyhat yastıkları ve daha bir çok seyhat ürünlerini bu siteden takip edebilirsiniz.

Uzakrota.com’un en ilgi çekici kategorilerinden biri de bana göre Enler Köşesi. Burada Seyahat adına en iyi ne varsa bulabilirsiniz. En pahalı ve ucuz oteller, en keyifli festivaller, dünyanın en tehlikeli seyehat yerleri gibi oldukça önemli ve yol gösterici bilgiler paylaşılmakta.

Sitede yer alan bir diğer alan ise Turizm Sektörel Haberler. Bu alanda önemli haberleri takip edebileceğiniz tatil ile alakalı gündemi takip edebileceğiniz sektörel kategorisi.

Uzakrota.com tüm anlattığım kategori ve açıklamaları sitede Türkçe anlatmakla beraber aynı hizmeti sitede kullandığı İngilizce dil seçeneği ile anlatarak da bu konularda yabancı ziyaretçilerine de yardımcı olmaya çalışmıştır. Uzakrota.com un İngilizce dil desteği için Travel News sayfasınıda mutlaka görmelisiniz. Yapmış oldukları bu benzersiz hizmet ile turizm sektörüne sağladığı katkılardan ötürü ve tatile çıkacak kişilere oldukça faydalı olacak bilgi ve öneriler sundukları için Uzakrota yetkililerine çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest