Tilki Dünyası

Sıradanlıktan Kurtulun, Buyrun Tilki Dünyası’na

Tilki Dünyası’nda karşılaşacağınız ürünlerde aradığınızı bulamam gibi bir durum neredeyse hiç mümkün değil. Ofis malzemeleri içerisinde çöp kovaları kategorisinde bile o kadar çok seçenek var ki ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz üründen daha farklı bir ürün seçebilirsiniz. Çünkü aklınıza bile gelmeyecek işinize daha çok yarayacak başka bir ürünün varlığı ile aydınlatılacaksınız.

Ofis malzemelerinde bulunan değişik dekoratifli elbise askıları ile ofisinizin havasını çok uygun fiyatlara anında değiştirebilirsiniz. Masa başında oturanlar için ayak destekleri büyük kurtarıcılar olmaktadır ve Tilki Dünyası’nda da ayarlanabilir, sallanabilir gibi farklı özelliklere sahip çeşit çeşit ayak dinlendiricileri mevcut. Yazı tahtaları sunum yapanlar ve çalışma programını göz önünde bulundurmak için en büyük kurtarıcılardır. Kimi ofis çalışanı klasik bir görüntüden hoşlandıkları için beyaz yazı tahtalarını tercih ederler. Ancak klasiklikten sıkılmış, farklılık isteyen ve daha hareketli bir ofis alanı yaratmak isteyenler için Tilki Dünyası’ndaki kırmızı ve siyah renk seçenekleri ile sunulan yazı tahtaları tam anlamıyla istekleri karşılıyor. Sadece ofisiniz için değil evinizde de kullanabileceğiniz A4, A5 ve A6 boyutlarında çeşitleri bulunan fotoğraf çerçeveleri ile sevdiklerinizle en güzel anlarınızla masalarınızı veya duvarlarınızı süsleyebiliyorsunuz. Çalışma ortamınızda gittiğiniz her yerden broşürler, unutmamanız gereken notlar mı alıyorsunuz ve hepsi bir arada dursun istiyorsunuz. İlan panoları ile bunlar da mümkün. İster mantar olsun ister manyetik farklı boyutlarda birçok ilan panosu çeşidi mevcut. Birkaç sayfalık broşürleri ve kitapçıkları ilan tahtasına asmak zordur. Ancak bunun da kolay yolu var. O da ofis malzemeleri, toplantı salonu, fabrika ve hastane klipsli ilan panoları. Kartvizitlerinizi sürekli kaybediyorsanız artık tüm kartvizitlerinizi bir arada tutmaya başlamanın vakti gelmiş demektir. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan kartvizitler ile bunu yapmak varken Tilki dünyası seçeceğiniz ilk adres olmalıdır. Her yerde kullanabileceğiniz taburelerin ne büyük bir ihtiyaç olduğunu ise siteye girdiğinizde anlayacaksınız ve birçok renk seçeneğine sahip bu tabureleri gördüğünüzde mutlaka sizde de bir tane olmasını isteyeceksiniz.

Reklam panoları ile önden açılır çerçeve, menü panoları ve kaldırım önü panolarından her isteğe uygun pano çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Broşürlükler ve föylükler kategorisinde ise masaüstünde veya duvar tipi olarak kullanabileceğiniz broşürlükler mevcut, dilek şikâyet kutuları da cabası.

Anlattıklarımız yetmedi değil mi? Girip tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız, o zaman buradan ulaşabilirsiniz. Tilki Dünyası’nın çeşitlerini görünce ihtiyacınız olmayan bir şey mutlaka göreceksiniz, kendinizi buna hazırlayın. Bizden söylemesi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest