Tekrarlı Ödeme

Müşterilerinizden düzenli olarak mail order, mail ya da internetten ödeme mi alıyorsunuz ya da siz mi ödeme yapıyorsunuz? Ödemelerinizin gününü kaçırmaktan ya da sürekli ödemelerinizin programını takip etmekten yoruldunuz mu? Artık bunlarla siz uğraşmak zorunda değilsiniz. Çünkü tüm bunları sizin için hazırlayan, planlayan bir e-ticaret sitesi var. Ödemelerinizi her müşteriniz için ayrı ayrı özelleştirebileceğiniz tekrarlı ödeme sistemini sizlere sunan Hepsipay e-ticaret sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Sizin hem vaktinizden tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyor hem de sizi yormuyor. Hem vaktinizden tasarruf etmenizi sağlarken hem de her müşterinize ya da her ödeme yapacağınız kişiye özel programınızı kendinizin oluşturmasına imkân sağlıyor. Kendi ödeme planınızı sizin için yapan bir site gibi düşünebilirsiniz. Kendi programınızı ayarladığınız, sürekli takipte kalıp, ‘ay ödeme gününü kaçırdım, ay ödemelerim gecikti’ gibi düşüncelerinizden sizi kurtaran bir site olan Hepsipay müşterilerine her konuda yardımcı oluyor. Güvenilirliği sertifikalar ile onaylı olan bu sitede tekrarlı ödeme talimatı verdiğinizde, sizin için gerekli kişilere sizin için ödeme yapıyor ya da size gelecek ödemeleri sizi uğraştırmadan hallediyor. Sizin sadece yönerge vermeniz yeterli oluyor yani.

Peki nedir bu tekrarlı ödeme?

Tekrarlı ödemede sizin yapacağınız ödemeler ya da tahsilatlar belirli periyotlara göre düzenlenir ve vakti geldiğinde işleme geçirilir. Siz hangi tahsilatınızın ne zaman, hangi sıklıklarla gerçekleşmesini istiyorsanız ona göre yönerge verirsiniz ve işleminiz o tarihlerde gerçekleşir. Bu sayede ödemeleriniz gecikmemiş olur ve siz de nakit akışınızda herhangi bir sorunla karşılaşmamış olursunuz.

Tekrarlı ödemede korkulan şey genellikle dolandırıcılıktır fakat Hepsipay güvenilirlik açısından sertifikaları ve donanımlı elemanları olan bir e-ticaret sitesi olduğu için bu ödemelerinizi Hepsipay üzerinden kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edip hem de nakit akışınızı bozmadan huzurlu ve güvenli bir ödeme sistemi oluşturabilirsiniz. Bu sayede aklınız hem meşgul olmaz hem de nakit akışınızı planlı ve programlı bir şekilde yürütmüş olursunuz. Daha detaylı bilgiye Hepsipay internet sitesi üzerinden ulaşabilir ve sorularınız varsa onlara danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest