Sosyal İçerik Devi: Neotempo

Hepimizin gülüp eğlendirecek, yeri geldiği zaman bilgilendirme yapacak bir internet ağına ihtiyacı vardır. Çünkü insanoğlu bir şeylere kafa yormayı seven, bunu yaparken bilgilenmek isteyen bir varlık. Biliyoruz ki internet ağında bunları yapabilen birçok adres var. Neotempo adresini keşfettiğimden beri bu istek ve ihtiyaçlarım gayet güzel bir şekilde karşılanıyor. Eğer araştırmayı, bilgilenmeyi seviyorsanız sizi Neotempo adresiyle tanıştıracağım. En zengin sosyal içerik ağına buradanulaşabilirsiniz.

Sanırım Neotempo diğer internet dergilerinden biraz önde. Çünkü Neotempo, okuyucularına hem doğru haberleri aktarıyor, hem de çok zengin içeriğiyle eğlendiriyor. Sosyal medyada dolaşan binlerce komik video, binlerce caps, binlerce komik fotoğraf var. Neotempo adresinde vakit geçirdikçe bu içeriklerin Neotempo çıkışlı olduğunu gördüm. Yani en yeni haberler, komik videolar, birbirinden güldürücü haberler ve fotoğraflar ilk Neotempo editörleri tarafından yayınlanıyor. Neotempo çok geniş bir içerik alanına sahip.

Neotempo adresinin bir güzel yanı da şu;  kendiniz hakkında testler çözebilmeniz. İster aşk testleri çözerek ilişkinizin gidişatı belirlersiniz. İster kişilik testleriyle kendinizi daha yakından tanırsınız. Ve ya psikolojik testler çözerek ruh ve düşünce dünyanızı genişletirsiniz. Bu testler her şeyiyle harikalar. Çünkü kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyorlar ve aşk hayatınıza gerçekten katkıda bulunuyorlar. Örneğin; sevgilinizin hangi burçtan olduğuna göre ilişkinizin gidişatını belirleyebiliyorsunuz. Kişilik testleriyle kendinize bile söyleyemediğiniz özelliklerinizi ortaya çıkarıyorsunuz. Ne kadar dramatik birisin? Ne kadar romantiksin? Walking Dead dizisinde bir karakter olsan nasıl ölürdün? Gibi binlerce eğlenceli test Neotempo adresinde.

Bu platformun diğer bir ayrıcalığı ise, beğendiğim bir içeriği anında Facebook arkadaşlarımla paylaşabiliyorum. Çözdüğüm bir testi, çok güldüğüm bir videoyu, en yakın arkadaşımın hoşuna gideceği fotoğrafları anında bana ait sosyal medya hesaplarında paylaşabilmek mümkün. İçerikler o kadar eğlenceli ki paylaşma ihtiyacı duyuyorsunuz.

Yaşam, politika, gündem, ekonomi, dünya, spor, teknoloji ve bilim kategorilerinden birini seçerek isteğiniz alan hakkında güncel haber okuyabilirsiniz. Gündeme dair haberler, dünyada gelişen modern teknoloji, dünya sporunda gelişmeler ve daha fazlası Neotempo adresinde. Tıklayın, pişman olmayacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest