SEO Hakkında Her Şey Digitalzone’16 da

Hedeflere uyarlanıp, etkin kullanılabilecek, çağın internet alışkanlıklarına uygun bir arama motoru altyapısı kurmak isteyen firma ve bireyler Digitalzone’16 etkinliğinde yerini alıp uluslararası bir deneyim yaşayacak. SEO’nun ne işe yaradığını bilerek, kaliteli ve özgün içerikler üreterek en üst sıralara nasıl taşınacağının farkında olmak isteyen herkese uluslararası bir fırsat sunan Zeo, sahneyi SEO profesyonellerine bırakarak katılımcılarına birinci ağızdan SEO hakkında her şeyi öğrenme fırsatı veriyor. SEO’nun kullanımının önemi dünyada olduğu gibi Türkiye’de de artış göstermektedir ve giderek ilgi artmaktadır. Türkiye’nin her yerinden gelen katılımcılara en doğru bilgiyi işin profesyonellerinden en yalın haliyle aktarmak amacıyla yola çıkan Zeo, düzenlediği konferanslarla, katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden ünlü SEO profesyonellerinin katılacağı ve tüm gün sürecek olan Digitalzone’16 Doğu Avrupa’nın en büyük Dijital Pazarlama Konferansı21-22 Ekim tarihlerinde Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleşecek.

SEO hakkında bilgi edinmek isteyen, yeni SEO deneyimleri edinmek isteyen herkesin mutlaka katılması gereken bir organizasyon olan Digitalzone sadece bilgi verici değil, aynı zamanda network fırsatları, farklı workshop etkinlikleri ile katılımcıları yönlendirmeyi planlıyor. En güncel SEO taktikleri, SEO stratejileri ve uygulamaları hakkında düzenlenen konferanslar ile sayısız sunum gerçekleştirilmesi planlanan organizasyonda dikkat çeken isimlerden biri ise aynı zamanda Zeo kurucusu olan Yiğit Konur. Daha önce birçok uluslararası konferansta sunum yapan ve jüri üyeliği bulunan Konur’un konuşmasının çok dikkat çekeceği bekleniyor.

2013 yılından itibaren düzenlenen SEO konferansları her yıl katılımcı sayısı olarak artış göstermiştir. Ayrıca hem şirket hem de bireysel katılım sayısının fazla olması Türkiye’de SEO çalışmalarının da fazlasıyla önem kazandığını gösteriyor. Web sitelerinin doğal yoldan popülerlik kazanmasında SEO’nun oldukça önemli bir rol oynadığı gerçeği tüm dünyada kabul edilmiş olmakla beraber, işletme sahipleri de başarıya gidecekleri yolda SEO’nun önemli bir anahtar olduğunu fark etmiş durumdalar.  Teknoloji çağında yaşıyor olmanın avantajlarından yararlanmak ve bilgilenmek isteyen herkes düzenlenen etkinlik ve konferanslara katılabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest