Semerşah Turizm

Semerşah Turizm 1993 yılında Semerşah Grup iştiraki olarak faaliyetlerine başlamış bir turizm acentasıdır. Semerşah Turizm hac, umre tur faaliyetlerinin yanı sıra diğer başka ülkelere de “Bosna Hersek, Özbekistan’a vb.” kültür turları düzenlemektedir. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Semerşah Turizm Kayseri, İzmir, Nevşehir, Ankara, Kocaeli, Sakarya, Kütahya, Balıkesir, Bursa ve Edirne illerindeki şubeleri ile Türkiye’nin pek çok yerinde hizmet vermektedir.

Semerşah Turizm’in tüm turları Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığı ve Hac & Umre Seyahat Acentaları Derneği (HURSAD) işbirliğiyle gerçekleştirilmektedir.

Pek çok turizm firmasının aksine Semerşah Turizm gerçekleştirdiği Hac ve Umre turları misafirlerini birer müşteri olarak değil Allah (C.C) misafiri olarak görmektedir. Bu kutsal görevi gerçekleştirecek olan bireylere her türlü konuda yardımcı olunmaktadır.

Semerşah Turizm’in temel prensibi;

‘’ Temel prensibimiz manevi değerlere bağlı kalarak, samimiyetle, güler yüzle ve hoşgörüyle hizmet etmek.’’ ‘dir.

Semerşah Turizm ile gerçekleştireceğiniz hac ve umre turlarında konaklama, gidiş ve dönüş uçak biletleriniz tur kapsamında ödediğiniz ücretin içinde yer almaktadır. Bu hususta sizden ekstra herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Konaklamayı gerçekleştireceğimiz otellerimiz; Mekke-i Mükerreme’de Semerşah Plaza (Harem-i Şerif’e 10 dk.), Medine-i Münevvere’de ise Ramada Otelde (Mescid-i Nebevi’ye sıfır mesafede) gerçekleştirilmektedir. Konaklanan otellerimizin tüm odalarında; banyo, tuvalet, klima, mini buzdolabı, LCD televizyon, dâhili telefon, gardırop ve komodin mevcuttur.

Semerşah Turizm’de size uygun olan Umre, hac ya da kültür turunu seçebilir, taksitli ya da tek çekimli ödeme fırsatlarından yararlanarak sorunsuzca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest