Rose Kolye

Hediyeleşmek hiç şüphesiz dostluğu artırır, kini, düşmanlığı giderir. Canım anneciğime daha önce birçok hediye almıştım. Bunlar tipik bilindik herkesce malum şeyler vardır ya mutfak malzemeleri, giyim ve parfüm gibi şeyler işte. Bu sefer farklı bir şey arıyordum. Anneciğime ne hediye alsam diye düşünürken kolye almaya karar verdim.

İnternette kolye alabileceğim yerleri araştırırken penta silveri buldum. Web sitesinde yok yok. Yüzlerce kolye modelleri, Küpe modelleri, yüzük modelleri, bileklik modelleri, set – takımlar. Ne ararsanız var yani. Hediye takılar konusunda oldukça çeşidi olan pentasilver.com‘da herkeze göre mutlaka bir şeyler vardır diye düşünüyorum.

Ben alacağım hediyeye çoktan karar verdiğim için direk kolye kategorisine daldım bile. Kolye kategorisinde gezinirken bir çok kolye arasından seçim yapmak benim için oldukça zor oldu. Ama içlerinden bir tanesi vardı ki o da çok şık duran anneminde çok seveceğini düşündüğüm rose kolye idi. Rose kolye beni şıklığı ve güzelliği ile  oldukça etkiledi. Benim tercihim tabiki de rose kolye oldu. Kolyede yer alan kanatlar açıldığında ortadan bir kalp çıkıyor. Ve kalbin üzerine istediğimiz yazıyı yazdırabiliyoruz. Ben kalbin üzerine kolyeyi anne aldığım için canım annem yazdırdım.

Arkadaşlar şunu belirteyim \”Canım Annem\” yerine toplamda 2 satır ve 13 karakteri geçmeyecek şekilde istenilen yazı yazılabilmektedir. Bu kolye 925 ayar gümüştür. Üzeri beyaz zirkon ve siyah zirkon taşlar ile kaplıdır.

Hediyeyi anneme verdiğimde neler oldu birazda ondan bahsedeyim. Seçtiğim bu şık hediyeyi anneme verdiğimde onunda çok hoşuna gitti. Kolyedeki kanatları açıp kalbi gördüğünde canım annem yazısını okuyunca çok duyğulandı. bana sımsıkı sarıldı. Annem benim yaaa. Seni çok seviyorum anneciğim.

Bu güzel hediye ile ben annemi çok mutlu etttim. Sizde Kalbimdeki Sır Rose Kolye veya pentasilver web sitesinde yer alan yüzlerce çeşit kolye ve diğer hediye seçenekleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest