Prowmes Şirketi

Prowmes, fabrikaların doğrudan üretim makinelerine entegre olan ve makinelerin gerçek zamanlı olarak verilerini toplayan sistemdir. Gerçek zamanlı verilerin yanı sıra, planlar ve üretim hakkında rapor ve tahminler üretebilir. Bulut teknolojisi aracılığı ile istenilen her an ve her yerde, üretimin verimliliği ve artışı ile ilgili anlık raporlamalara ulaşılabilir.

Prowmes küçük ve orta ölçekli işletmelerin üretim sistemlerinin geliştirilmesi ve ihtiyaçlarının karşılanması için oluşturulan bir sistem olup işletmenin verimliliği üzerine raporlamalar yapar. Prowmes üretim takip sistemi bulut yazılım olup, küçük ve orta ölçekli işletmelerin makine ve teçhizatlarının verimini, gerçek zamanlı üretimini, kusurlu üretim oranını online olarak mobil cihazlarda takip edebilir ve performansı değerlendirebilir. Böylece üretim performansını arttırılarak, minimum risk alınmış oluyor. Prowmes üretim sistemi işletmelerin üretim ve verimlilik sistemlerine uygun bir yazılımdır.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler Prowmes üretim takip sistemi sayesinde üretimde yaşanabilecek aksaklıkları fark edebilir ve büyüme planlarını organize edebilirler. İşletmelerinin genel durumu hakkında rapor alma, üretim hakkında analizlerde bulunma, ihtiyaç raporlarını belirleme gibi uzun vadeli planlamaları çok daha verimli ve kısa sürede gerçekleştirebilirler.

Prowmes üretim takip sistemi yazılımı işletmelerin ihtiyaçlarına göre farklı bulut sistemi paketleri şeklinde kullanılabilmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin kendi kapasitelerine göre yararlanabilecekleri Prowmes üretim takip sistemi bulut yazılımlarına aşağıdan ulaşabilir, detaylı bilgi için www.prowmes.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Starter, bulut tabanlı yönetim sistemi başlangıç seviyesinde olmakla beraber, 16 adet makine izleme özelliğine sahiptir. Otomatik, gerçek zamanlı ve temek verimlilik raporlama seçeneklerine sahiptir ve sınırsız kullanıcı sayısı vardır.
  • Economic, ekonomik bulut yazılım paketi olup, 48 adet makine izleme özelliğine sahiptir. Otomatik, gerçek zamanlı ve temek verimlilik raporlama seçeneklerine sahiptir ve sınırsız kullanıcı sayısı ile kullanılabilir. 3 ile 6 adet Prownes cihazı yeterlidir.
  • Real time, bulut tabanlı yönetim sisteminde limitsiz makine izleme özelliği olup, Otomatik, gerçek zamanlı ve temek verimlilik raporlama seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda büyük veri analizi yapmakta mümkündür. Sınırsız Prowmes cihazı kullanılabilir ve kullanıcı sınırlaması yoktur.
  • Local Installation, merkezileştirilmiş sistem kurulumu sınırsız Prowmes cihazı ile kullanılır. Sınırsız sayıda makine izlenebilir ve detaylı raporlama yapmak söz konusudur. İşletme makinelerine ait tüm verimlilik raporları ve büyük veri analizi yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest