Otobüs Bileti

Valiz ile Otobüs Biletleri Her Yerde

Yolların hayatımızın hemen her yerinde büyük bir önemi var. Edebiyatımızdan tutun da ekonomimize, aşklarımıza, felsefelerimize kadar işlenmiş yollar. Kimi zaman ayrılık olmuş, kimi zaman kavuşma. Bazen sevdaya dâhil olmuş yollar, bazen de ekmek parasına… Yollar kavuşturmuş özlemleri birbirlerine, haber getirmiş dört bir yandan. Konusu, amacı ve çilesi ne olursa olsun işin ucu çoğu zaman tatlıya bağlanmış yollarda.

Belki bugün eskisi kadar yollar üzerinden satırlar ya da eserler dökülmüyor kâğıtlara ama hala daha hayatlarımızdaki etkisi çok büyük yolların. ‘’Bana yine yollar gözüktü.’’ derken bile bir sitem, kimi zaman bir heyecan barındırmıyor muyuz içimizde? Eskiden, çok değil bir 25-30 sene öncesine kadar, otobüsle yapılan uzun yolculuklar birer çileydi bizler için. Uygun otobüs seferi bulmak bir yana dursun, yolların kapalılığı, virajlar, kambur kumbur asfaltlar… Tüm bu sıkıntılar hepimizi otobüs yolculuklarına karşı soğutmuştur eminim. Fakat artık günümüzde durum tamamıyla değişti. Artık eskiye nazaran çok daha fazla otobüs firması, daha fazla sefer ve pürüzsüz yollarımız var. Bu da otobüs yolculuklarını daha da çekilebilir hale getiriyor.

Gelelim otobüs biletlerine. Az önce de bahsettiğim gibi pek çok otobüs firmasının olması bilet bulma konusunda bize fayda sağlıyor. Yine de eğer benim gibi öğrenciyseniz ya da biraz daha uygun fiyata otobüs bileti almak istiyorsanız başvurabileceğiniz başka yöntemler de var. Bu yöntemlerden biri Valiz.com.

Hem uygun fiyata bilet almak hem de bu işlemi kolay yoldan halletmek istiyorsanız kullanmaktan kaçınmamanız gereken bir site valiz.com. İstediğiniz yere, istediğiniz seferde, istediğiniz firmaya ait otobüs bileti bulabileceğiniz oldukça sade ve kullanımı kolay bir site. Tek yapmanız gereken site üzerinden gideceğiniz istikameti ve zamana aralığını belirlemeniz. Geri kalan tüm işlemi sistem sizin için gerçekleştiriyor. Site üzerinden ödemelerinizi kredi kartı ya da banka kartınız ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Valiz.com üzerinden gerçekleştirile tüm ödemeler 3D Secure güvencesinde. Bu günümüz çevrimiçi ödemelerinde oldukça önemli bir husus. Dakika dakika güncellenen firma, sefer ve bilet bilgisi ile sizin için en doğru otobüs biletine erişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest