Okulistik ile İlkokul 4. Sınıf Programlarının Başarı Odaklı Avantajları

Çocukların okul başarılarını yükseltmeyi amaçlayan Okulistik, ilkokul dördüncü sınıf programları, dördüncü sınıf Milli Eğitim Bakanlığı eğitim ve öğretim ders programlarına uyumlu bir şekilde geliştirilmiştir. Okulların Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilmiş olan ders programlarını destekleyen ders programları ile Okulistik, dördüncü sınıf öğrencilerin okulda öğrendiklerini pekiştirebilmelerini, bu sayede okula olan ilgilerini; dolayısıyla da başarılarını en üst seviyelere çıkarmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Tüm bunlara sahip olmak için  tıklayınız.

İlkokul dördüncü sınıfta okullarda okutulmakta olan Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Fen ve Teknoloji derslerini ayrı ayrı olarak ele alan Okulistik ders programlarında ders konu anlatımları tamamıyla renkli, eğlenceli ve ilkokul dördüncü sınıf öğrencilerinin ilgilerini çekecek animasyonlar ile hazırlanmış interaktif videolardan meydana gelmektedir. 4. sınıf boyunca öğrenciler okulda gördükleri ve işlemekte oldukları dersleri, Okulistik ders konu anlatımı videoları sayesinde tekrar tekrar pekiştirebileceklerdir. Konu anlatımlarının yanında düzenli aralıklar ile öğrencilerin, derslerde öğrendikleri bilgilerini test edebilecekleri değerlendirme sınavları ve yeni konuya zihinsel olarak doğru olarak hazırlanabilmelerini sağlayacak hazırlık sınavları içeren Okulistik dördüncü sınıf ders programları, başarı için vazgeçilmezi olacaktır.

Okulistik programları, öğrencilerin ders çalışma disiplininin eğlenceli ve kişisel gelişimleri için oldukça önemli olduğunu keşfedebilecekleri bir yapı meydana getirmiştir. Üstelik Okulistik programı içinde, çocuklar ders konuları videolarını izlerken yıl boyunca altı hazırlık sınavı altı da değerlendirme sınavını uygularlar. Uygulanan bu sınavlar ile öğrencilerin başarıları analitik bir şekilde ölçülebilirken, şube, okul, ilçe, il ve Türkiye genelinde değerlendirilebilecek verileri ortaya sunar. Yapılan bu sınavların analitik veriler sunuyor olması öğrencinin kendi kendisini keşfedebilmesini, ilgi ve becerilerinin doğru ve eksiksiz olarak farkına varabilmesini sağlarken, veli ve öğretmenlerin de dördüncü sınıf öğrencilerinin ders başarılarını analiz edip takip edebilmelerine olanak sağlar.

Üyelik ve kullanım süreci oldukça pratik ve kolay olan Okulistik ilkokul dördüncü sınıf ders ve sınav programları, öğretmen, öğrenci ve velilerin işlerini kolaylaştıracak özelliklere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest