Bayram Tebrik Kartı Reviewed by Momizat on . Merhaba arkadaşlar. Bugün okulda iken bir duyuru geldi ve duyuru şundan ibaretti : " İstanbul - Zeytinburnu belediyesinin hazırlamış olduğu Bayram Tebriği kartı Merhaba arkadaşlar. Bugün okulda iken bir duyuru geldi ve duyuru şundan ibaretti : " İstanbul - Zeytinburnu belediyesinin hazırlamış olduğu Bayram Tebriği kartı Rating:
You Are Here: Home » Genel » Bayram Tebrik Kartı

Bayram Tebrik Kartı

Reklamlar

Merhaba arkadaşlar.

Bugün okulda iken bir duyuru geldi ve duyuru şundan ibaretti : ” İstanbul – Zeytinburnu belediyesinin hazırlamış olduğu Bayram Tebriği kartı yollayıp 2000 öğrenci ile tebrik kartı rekoru kırılacak. ” dendi. Tabi bu olay İstanbul dışındaki akrabalara , tanıdıklara , arkadaşlara vs. yollanacaktı. Eskiden çok yapılmaktaydı bugün bir nostalji oldu  :) Her neyse,tabi bizde dersten kaçabilmek için tenefüste ailelerimizi arayıp büyüklerimizin ev adresini istedik ve kartımızı  hazırladık. Bunu hazırladıktan sonra Kültür Merkezi’ne gittik. Biraz konuşma oldu ve ardından bayram tebriği kartları PTT’nin kutularına atıldı ve yakınlarımıza gönderileceği söylendi.

Bu yazıyı yazma sebebim ise eskiden bu olaylar çok yapılmaktaydı. Artık günümüzde büyüklerimizin elini öpmeye bile gitmiyoruz. Nerde kalmış tebrik kartı yollamak ?

Size söylemek istediğim özet geçmek gerekirse , ” büyüklerinizi unutmayın,bayramını kutlayın ve onları mutlu edin .

Yazıyı okuduğunuz için teşekkürler.

Reklamlar

Comments (6)

Leave a Comment

Scroll to top
shared on wplocker.com