Kiralık Daire

Emlak Sergisi

Türkiye’nin her yerinden konut, iş yeri ve arsa arayanlar ya da sahip olduğu mülkleri satışa sunmak isteyenler için yeni ve kullanışlı bir site mevcut: emlaksergisi.com. Sitede konut, iş yeri, arsa ve projeler kategorileri mevcut. Bunların yanı sıra emlak yaşam kısmında, emlak dünyası ile ilgili en son haberlere ulaşmak mümkün.

Siteyi kullanarak ihtiyaç duyduğumuz her türlü gayrimenkul ilanına ulaşabilirsiniz. Siteye üye olmak çok kolay ve ücretsizdir. Eğer siz de gayrimenkul sahibi içseniz ve ilan vermek istiyorsanız, çok kolay bir şekilde Emlak Sergisi’ne ilanınızı bırakabilirsiniz. Verdiğiniz ilan çok kısa sürede geniş kitlelere ulaşacaktır ve kısa sürede birçok dönüş almanız mümkündür.

Emlak Sergisi’nin en önemli özelliklerinden biri çok fazla kategori ve çok çeşitli ilanlar bulundurmasıdır. Sitede arama yapan bir kullanıcının işini kolaylaştıracak filtreleme sistemi de sitenin sunduğu en büyük kolaylıklardandır. Örneğin kiralık daire arayan bir kişi, kendi ihtiyaçları ve imkânları doğrultusunda arama sonuçlarını filtrelenerek yalnızca kendini ilgilendiren ilanları görüntülemiş olacaktır. Bu sayede hem Zaman’dan tasarruf sağlanmış hem de doğru ilanlar doğru kişilerle karşılaşmış olacaktır.

Arama filtreleri çok geniş kapsamlıdır. İl, ilçe, semt, metrekare aralığı, ilan durumu gibi seçenekler arama sonuçlarının size hitap etmesini sağlayacaktır. En önemli filtreleme seçeneği ise kuşkusuz fiyat aralığıdır. Bir daire kiralamak ya da satın almak isteyen kişi sahip olduğu bütçeye uygun sonuçlar ile karşılaştığında Emlak Sergisi’nde bulunan yüzlerce ilandan onun için yüksek ya da düşük fiyatta olanların elenmesiyle büyük bir Zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Arama sayfası sonucunda listelenen ilanlarda üç adet seçenek bulunmaktadır. Bunlar favorilere ekle, karşılaştır ve ilan detayına git seçeneğidir. Favorilere ekle butonunu kullanarak size uygun olan bir ilanı daha sonra da haberdar olmak üzere işaretleyebilirsiniz. Karşılaştır seçeneğini kullanarak iki farklı ilanı kıyaslayarak size daha uygun olanını seçebilirsiniz. İlan detayına git seçeneği ise ilan hakkındaki her bilgiye ulaşmanızı sağlar. Emlak Sergisi’nde birçok ilanda detaylı fotoğraf ve gayrimenkul hakkında teknik detaylar mevcuttur. Harita, video ve 360 sanal tur seçeneği de ilanlarda kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest