İstediğiniz Enerji Olsun

Hayatınızı sürdürmek için gerekli enerjiyi Enerjisa sizler için sağlıyor. Yaşamınızın her anında enerjiye ihtiyacınız olduğunu bilen enerjisa en kaliteli enerji hizmetini sizlere sunarak yaşam kalitenizi de arttırmayı hedefliyor. Hem iş yaşamınızda hem de evinizde ailenizle geçireceğiniz vakitlerde Enerjisa kalitesine güvenebilirsiniz.

Enerjisa’ya güvenmek için birçok sebebiniz var. Bunlardan ilki senelerdir enerji sektöründe faal olarak iş yapmasıdır. En çok tercih edilen markalardan biri olmasının sebebi müşterilerine sağladığı güvendir. Bu güveni sağlamak enerji sektöründe oldukça zordur. Çünkü abonelik işlemleri ve abonelikten sonraki kurulumlarda her müşteri ile özel olarak ilgilenilmesi gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek için de özel ve sağlam bir altyapıya sahip olmak gerekmektedir. Enerjisa bünyesinde de bunu sağlayabilecek gerekli alt yapı ilk kurulduğu günde oluşturularak çalışmaya devam edilmiştir.

İşyerlerinde Enerjisa’dan yararlanmak isteyenler için de hizmetler ev kullanıcılarında olduğu gibi sınırsızdır. Küçük işletmeler, orta ölçekli işletmeler ve hatta büyük ölçekli işletmeler için bile oldukça kullanışlı servisler sunmaktadır. Aydınlatma ve tarımsal sulama konusunda da sektörün öncüleri arasında Enerjisa yerini almıştır. Esnaflara özel hazırlanan paketler sayesinde küçük işletme sahiplerinin mağdur olmasının önüne geçilmiştir.

İster işyerinizle ilgili isterseniz de evinizle ilgili enerji kullanımı konusunda bilgi almak isterseniz Enerjisa’nın yenilenen internet adresinden hızlı bir şekilde tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede başvuru için, abonelik yenileme işlemleri gibi işlemler için neler yapmanız gerektiğini daha net bir şekilde öğrenmiş olursunuz. Eğer direkt telefon yoluyla bilgi almak isterseniz çağrı merkezlerinde bulunan Enerjisa danışmanları da sizlere özel olarak yardımcı olmaktadır.

İşlemlerimi internet üzerinden hızlı bir şekilde yapmak istiyorum diyorsanız Enerjisa size bu kolaylığı da sağlıyor. İster bireysel kullanıcı olun ister kurumsal, müşteri numaranız ile hızlı bir şekilde internet üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden neler yapabileceğinize gelecek olursak, online olarak randevu alabilirsiniz, elektrik faturalarınızı ödeyebilirsiniz, serbest tüketici başvurusunda bulunabilirsiniz, başvurularınızı takip edebilir ve size en yakın müşteri hizmetlerinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. İşyerinizi veya evinizi taşıyorsanız yapmanız gerekenleri de online işlemler üzerinden hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Online işlemlerde ilerleme konusunda sıkıntı çekiyorsanız çağrı merkezini arayarak yardım isteyebilir veya online canlı danışma hattından destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest