Hipicon Erkek Kol Saati

Hipicon önceliği müşterilerini mutlu etmekten geçiyor. Bunu da tasarlattığı ürünlerinde sıkça görüyoruz. Tasarımcıları ve markaları bulup müşteriler ile birleştiren hipicon.com, paylaştığı içerikler ile de ilham veriyor. Gerek ürünleri gerekse de paylaştığı içerikler ile keyifli vakit geçirmemizi sağlayan dijital bir platformdur.

Hipicon web sitesinde ev, sanat, takı, kadın, erkek, yaşam, çocuk, tasarımcılar ve MAG kategorileri ile onlarca sayıda tasarım ürünler sunuyor ve tüm dünyaya ulaştırıyor. Ayrıca tasarımını yaptığınız ürünlerinizi siteye gönderip inceleme sonunda uygun bulunursa yayınlatabilirsiniz. Farklı markaların ürünleri ile dolup taşan sitede benim en sevdiğim erkek kol saati Timex markasının ürünleridir. Marka çok uzun yıllardır ürettiği saatleri ile fonksiyonelliğini ve şıklığını her daim güncel tutmuş ürünleri ile de bizleri her daim mutlu ediyor. Dayanıklılığını ve kalitesini bizden çok uzun zaman önce kanıtladığı için bize ona inanmak kaldı. Tasarım olarak bir erkeğe son derece yakışabilecek kol saati modelleri olan Timex’ in büyük kol saatleri dikkatimi çekiyor. Bence büyük kol saati hem görsellik hem işlevsellik olarak göz dolduruyor. Oldukça şık görünen bu saat okunması çok kolay olan göstergeleri ile sahibine kolaylık da sağlıyor. Dayanıklı kayışı ve 100 metreye kadar olan suya dayanıklılığı ile de ışıldıyor resmen. Vitrinde ya da bir hipicon.com da görür görmez vurulabilirsiniz. Böyle modern tasarımlarına sahip saatlerin yanı sıra klasik ve modern tarzı aynı anda bünyesinde bulunduran modelleri de parıldıyor. Örneğin; gezmeyi sevenlerin en iddialı tercihi olan Timex’ in Weekender Rip-Stop modeli ile inanılmaz derecede rahat ettim. Gezerken hem havalı hem rahat edilebilecek tek saat bence. Moduma ve yaşım geçtikçe yaşıma göre kayışını ayarlayabildiğim için rahatlığım katlanıyor tabii ki. Kısa bir mesafeye kadar su geçirmezliği de olan saati hem yazın hem kışın mevsim fark etmeksizin takabilmek çok güzel. Bazı saatleri yazın gerek alerjiden gerek sıcaktan tamamlayabiliyoruz. Ama kayışı kanvas olan bu modeli yazın takınca terletmiyor, kışın takınca da su geçirmez özelliği olduğu için yağmur, kar demeden takabilmek ve böylece zamanı durdurmak ya da hızlandırmak bizim elimize kalıyor.

Hipicon bizi farklı markalar ve tasarımcılar ile buluşturduğunda mutluluktan havalara uçmamız kaçınılmaz oluyor. Bazen deneyin denetin, sevin sevdirin dediğimiz durumlar olur ya bu site ve ürünleri tam da bu dediklerimizden oluyor. Siteyi takip etmek hem içerikleri dolayısıyla hem de ürünleri ile bizim için çok keyifli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest