Pazar , 25 Haziran 2017
Son Dakika Haberler

Facebook zaman tüneli iptal etmek !

BU KONUDA DAHA DETAYLI BİLGİ VERİLDİ

http://guncelmedya.net/facebook-zaman-tunelinden.html

 

Arkadaşlar bir çok kişi facebook`un yeni uygulaması, yeni profil şekli olan facebook timeline yani diğer adı ile facebook zaman tüneline geçiş yaptı ve bazılarımız bundan şikayetci, bazılarımız ise facebook`un bu uygulamasından çok hoşnutlar. Bu sebeple bir çok soru geliyor bana facebook zaman tüneline geçtim, zaman tünelini nasıl iptal edebilirim, facebook zaman tünelini iptal etmek istiyorum, zaman tüneli nasıl iptal edilir, facebook profilimi eski haline nasıl geri çevirebiirim ? gibi sorular bunlar.
Öncelikle şınu söylemek isterim ki bence bu uygulamayı yani yeni profili keşfetmeye başlayın ve gerçekten çok seveceksiniz, gerek kullanım kolaylığı gerekse görünümü ile olsun diğerlerine göre daha kaliteli ve daha bir kullanım kolaylığı sağlıyor bizlere. En önemliside kısa yollardan bir çok işlev yapabiliyoruz. Bunu kullandığınızda ve keşifleriniz sonucu eski kullanmış olduğunuz profil şekli sizlere eski bir çağ gibi görünecektir ve buda sizin menuniyetinizi bir kat daha arttıracaktır.
Eğer daha önceki konularımı okumadıysanız;
Zaman Tüneline Geçmek için aşağıdaki konuma tıklayınız ;
Facebook Zaman Tüneline Geçiş Yeni Profil
Zaman Tünelinize Çeşitli banner tasarımlar ekleyerek görsellik katmak istiyorsanız aşağıdaki konuma tıklayınız ;
Facebook Zaman Tüneli için Kapak Resimleri
İşin aslına gelecek olursak, facebook zaman tünelini iptal etmek diye birşey şuan için olumsuz, facebook 2012 itibarı ile tüm profilleri yeni profiller ile değiştirecektir, dolayısı ile iptal etme şansınız olsa bile 2012 ye girdiğiniz an itibarı ile profiliniz tekrardan zaman tüneline dönüşecektir.
Bazı sitelerde zaman tünelini iptal etmeyi, kapatmayı anlatmışlar böyle birşey de söz konusu değildir fakat söylemiş olduğum gibi ocak ayından itibaren profilleriniz zaten yeni nesil profillere otomatik olarak geçiş yapacaktır. Bunun için böyle birşey varsa (ki yok) bile uğraşmayın derim. Ve siz siz olun internet aleminde herkeze güvenmeyin, facebook profili eski haline çevirmek için uğraştığınızda birde bakmışsınız ki profiliniz çalınmış, bu sebepten dolayı bence daha öncede söylediğim gibi bunu keşife çıkın ve tadını çıkarın.
Sözümü bitirirken bir söz ile olayı tam olarak açıklığa kavuşturmak istiyorum “T*cav*z kaçınılmazsa, zevk almasını bileceksin” diyorum ve hayırlı surfler diliyorum.

5 yorum

  1. zaman tünelini istemiyorum .biran önce eski haline döndermek istiyorum ama bilmiyorum.yardım istiyorum

  2. bu zaman tüneli ber bat beni hemen çıkarın iste miyom kardeşim zorla mıı aaa yeter ama bıktım

  3. bu zaman tüneli ber bat beni hemen çıkarın iste miyom kardeşim zorla mıı aaa yeter ama bıktım,

  4. mustafa gönenoğlu

    zaman tünelinden nefret ediyorum eski halini istiyorum ayrıca tanıdığımız kişilere arkadaşlık isteği gönderiyoruz diye 30 gün ceza alıyoruz sorunu bildiriyoruz ilgilenmiyorlar siz ilgilenin kaldırın şu yasaklarımı ya

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*