Esra’nın Portresi

Yaşama dair ve hayatınıza renk katacak birçok farklı konu hakkında bilgi alabileceğiniz en yaratıcı bloglardan birisi Esra’nın Portresi her gün farklı paylaşımlarla karşınıza çıkıyor.

Güzellikle ilgili birkaç tüyo almak istemez miydiniz? Farklı makyaj çeşitleri ve yüzünüze en çok gidecek makyaj malzemesi tonları hakkında hiçbir yerde bulamayacağınız bilgilerin hepsi burada. Bakımsız olmaz diyenler için de özel bir bölüm mevcut. Makyaj yapıldı, sıra saçlarda. Eğer kuaförlerden ziyade kendiniz saçınıza farklı modeller verebilmeyi istiyorsanız Esra’nın Portresi’nde saç modelleri sekmesinde çeşit çeşit modeller arasından istediğinizi beğenebilirsiniz. Kendinizi mutlu edecek el emeği göz nuru birçok proje de bu blogda bulunuyor. Kendinizin rahatça yapabileceği bu fikirlerle yeni hobiler edinebilir, farklı fikirler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşam için gerekli olan diyet, beslenme ve spor konularına dair sayısız bilgilere de saç modelinize karar verdikten sonra hızlıca ulaşabilirsiniz. Evlilik ve ilişkiler ile ilgili kafanıza takılan sorular varsa bunlara ait yazıları da okuyabilirsiniz. Aklınıza gelecek her türlü konu hakkında teker teker büyük bir özenle hazırlanmış özgün içerikler ile hem kendinize zaman ayırarak farklı şeyler öğrenmiş olacaksınız hem de tüm konulara tek bir blogdan ulaşabileceksiniz.

Modaya mı meraklısınız? O zaman Esra’nın Portresi’nde modaya dair neler var neler yok hepsini buradan inceleyin. Mutlaka gözünüzden kaçmış ancak bu blogda yer alan yazılara denk geleceksiniz ve hemen takibinize alacaksınız.

Aramak istediğiniz belli bir konu varsa arama motorundan hızlıca buna ulaşabilmeniz de cabası. Eğer vaktiniz çoksa her sekmeyi, her kategoriyi teker teker incelemek istiyorsanız o gün bilgisayarınızın başından kalkamayacağınızı söylememiz gerek. Buradan edindiğiniz bilgiler ile etrafınızdakiler her konuda önce size danışmak isteyecekler. Öğrendiğiniz değişik saç modelleri, aksesurlar, makyajlar ile nasıl yaptığınızın sorusu belki de binlerce kez size sorulacak. Bunların hepsini ise sadece Esra’nın Portresi bloğunda görebilir ve öğrenebilirsiniz. Sitede mutlaka size uyacak bir yazı bulacaksınız, hayatınıza farklı renkler katabilecek, sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarına bile ulaşabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest