Düğün Hazırlıklarının En Tatlı Yanı Balayı

Yaz mevsimi için düğün mekânları çoktan tutuldu bile. Hatta öyle ki bu yola yeni girmek isteyenler için yer bulmak artık oldukça zor olacak gibi görünüyor. Söz ve nişan merasimleri ile şenlenen günlerimiz çiftlerin düğün hazırlıkları ile de tatlı bir telaşa dönüşüyor. Düğün hazırlıklarının gelinlik ve mekân seçiminden sonraki en önemli detayı hiç kuşkusuz ki balayı zamanı. Son dönemlerde otellerin özellikle balayı çiftlerine gösterdikleri özen düşünüldüğünde seçimlerin çok daha zor bir hal aldığını söyleyebilirim. Her bütçeye uygun balayı otellerine sahip olan ülkemizde çiftlerin kriterlerine göre oldukça geniş bir yelpazede seçim şansı mevcut.

Düğün telâşınızın bittiğini ve tatilin en güzel hali olan balayı için seyahatinizin başladığını bir hayal edin lütfen. Hayali bile rahatlamanıza yetti öyle değil mi? Tercihiniz ister yurt dışı ister yurt içi olsun her bütçeye uygun balayı otellerine erişmeniz mümkün. Önemli olan balayı için isteklerinizin hangi doğrultuda olduğu olacaktır. Eğer farklı bir ülkeyi birlikte keşfetme arzusundaysanız yurt dışındaki balayı otellerine bakabilir, erken rezervasyon kolaylığı ile de çok uygun fiyatlara istediğiniz ülkede keyifli bir balayı tatili geçirebilirsiniz. Eğer yurt içinde deniz, kum ve güneş üçlüsü ile o düğün koşturmacasının yorgunluğunu üzerinden atma niyetindeyseniz yurt içi balayı otellerine göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Her şey bir yana bir balayı otelinden beklentiler neler olabilir diye düşünmüyor değilim. Öncelikle en büyük beklenti elbette otelin temizliği ve kalitesi olmalı. Hijyenik her geçen gün çok daha önemli bir hale geldiği günümüzde seçilen balayı otellerinin müşteri memnuniyetleri de ön planda tutulmalı. Aynı otele aynı tarihlerde çok daha yüksek rakamlar ödemek istemeyenler için ise en doğru zaman içinde bulunduğumuz erken rezervasyon dönemi oluyor. Eğer tarih olarak çok daha geç bir tarihte balayı otellerine bakarsanız ne yazık ki bugün mevcut olan fiyatlardan yararlanamayacaksınız. Düğün tarihinizi netleştirdiyseniz hemen balayı otellerine bakarak bu fiyatlar içinde boğulduğunuz dönemi kara çevirebilirsiniz. Tatilin en doğru adresi olan Jollytur ile erken rezervasyon fırsatını kaçırmadan siz de balayı otellerine bakarak bütçenize ve hayalinize en uygun balayı otelini seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest