Cepyol

En İyi Mobil Uygulama Ödülü Kazanan, Etkin Seyahatin Merkezi Cepyol.com

Seyahatler için tasarlanmış çok kapsamlı bir site olan cepyol.com, seyahatlere çıkacak kişiler için hem ulaşım hem konaklama açısından yardımcı olmaktadır. Ulaşım olarak iç ve dış hatlar uçak bileti, araç kiralama, otobüs bileti, ido dahil her türlü araç mevcuttur. Nereye gideceğinize bağlı olarak oradaki oteller ile ilgili detayları da kullanıcılarıyla paylaşmaktadır.

Uçak biletlerinde arama yapılırken nereden nereye yolculuk yapılacağı ve hangi tarihlerde gerçekleşeceği belirtilerek, aramayla ilgili olarak tüm uçak seferleri gözükmektedir. İdo için de aynı şekilde uygulaması olan cepyol.com, bu seferler arasından size uygun olan uçak biletini kolaylıkla ve hızlıca seçim yapmanızı sağlamaktadır. Özellikle tatil, bayram gibi ulaşım araçları fiyatlarının tavan yaptığı zamanlarda, daha hesaplı ve en uygun fiyatlı biletleri bulmakta ve kullanıcılarına birkaç tıkla vermektedir.

Araç kiralama konusunda da yardımcı olan cepyol.com, gideceğiniz bölgedeki firmalarla çalışarak, talebinize göre kiralayacağınız aracı adresinize teslim edilmesini ve yine adresinizden iade alınmasını sağlamaktadır. Gideceğiniz yerde konaklama konusunda da, en uygun oteli listeleyerek sizin tercihinize sunmaktadır. Bu listelemede gece başı konaklama ücreti, kahvaltı dahil mi değil mi, otelin tam adresi ve diğer iletişim bilgileri ve diğer otellerden hangi özellikleri ile ön plana çıkarak farklılaştığı gibi bir çok bilgiyi göstermektedir. Tüm bu bilgilerin yanı sıra rezervasyon işlemleri sırasında taksit imkanları da sunmaktadır.

Tüm bu hizmetleri sayesinde 2013 yılında En İyi Mobil Uygulama ödülü kazanan cepyol.com’un avantajlı imkanları ve tüm kampanyalarından yararlanmak için siteye üye olunması yeterlidir. Yapacağı tatil veya iş seyahatiyle ilgili planlayacağı her şeyi tek bir yerde bularak, tüm işleri hızlı, ucuz ve güvenli bir şekilde halletmek isteyen kişiler için hazırlanmış olan cepyol.com’un mobil uygulaması, bünyesinde 800’ü aşkın hava yolu şirketi ve 70’den fazla otobüs şirketi ile hizmet vermektedir. Ayrıca cepyol.com, bilgi almak, soru sormak veya destek isteyen kişiler için Cepyol Müşteri İletişim Merkezi hattı bulunmakta; herhangi bir nedenle siteyle veya talep ettiği hizmetle ilgili problem yaşayan kişilere yardım etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest