Bu Yüz Yıkama Jelini

Cilt bakımı yapmak biz kadınlar için herşeyden önce gelir. Gün içinda maruz kaldığımız etkenlerden dolayı cildimiz bakıma ihtiyaç duyar. Cildimiz hava kirliliği, makyaj malzemelerinin vermiş olduğu tahribat, gerekse yaşın ilerlemesi gibi nedenlerindne dolayı oldukça zayıf düşer ve bakıma ihtiyaç duyar.

Ben cilt bakım malzemeleri alırken yaşımın ilerlemesinden dolayı daha genç görünmeye yardımcı olacak ürünler tercih ediyorum. Mağazalarda alışverişe çıktığımda cilt bakım reyonları ilk uğradığım alanlar oluyor. Cildi daha genç gösterecek jeller benim ürün skalamın ilkini oluşturuyor.

Mağazalardan alışveriş yaptığım gibi cilt bakım ürünlerimi internettende sipariş vermekteyim. Geçen internette ürün ararken sipariş ettiğim bu  yüz yıkama jelini sizler için paylaşmak istedim. İlk kullanımda dahi farkı hemen görebildiğim bu yüz yıkama jeli yüzümde göstermiş olduğu inanılmaz değişim ile beni çok mutlu etti.

Bu jeli ve nereden aldığımı oldukça merak ettiğinizin farkındayım arkadaşlar hemen söyleyim. Bu ürünü Yves Rocher internet mağazasından sipariş ettim. Sitenin Leke Karşıtı Gençleştirici Bakım ürünleri arasında white Botanical isimli Leke Karşıtı Gençleştirici Arındıran Yüz Yıkama Kremini şiddetle kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar neden bu ürünü tercih ettim ve özelliklerinden bahsedeyim sonrada nasıl kullanacaksınız ona değineceğim.

İçerigi %98 doğal olan bu krem resmen cildimi tazeledi diyebilirim. Cildimdimdeki lekelerden nerdeyse eser kalmadı. Araştırmalarımda bu ürünün bitkisel içeriğindeki Beyaz Meyankökü Tozu, melanin biosentezini artırmaya yardımcı olan enzimler içermekteymiş. Buda leke karşıtı etkisiyle ciltteki lekeleri temizlermiş. Saf ve doğal temizlik için bu kremi artık hep başucumda tutuyorum:-)

Arkadaşlar bu kremi nasıl cildinize uygulayacaksınız?

Her gün, makyajdan arınmış, nemli yüzümüze kremi uyguluyoruz.

Krem dokusu peeling formuna dönüşene kadar yavaşça yüzümüze dairesel masaj yaparak kremi yediriyoruz. Bu arada şunu söylemeliyim ki T bögesine ısrar ederek uygulayınız.

Uyguladıktan sonra, ılık suyla yüzümüzü güzelce duruluyoruz.

Genç ve güzel bir cilde sahip olmak istiyorsanız eğer Yves Rocher leke karşıtı Gençleştirici Arındıran Yüz Yıkama Kremini sizde alın farkı görün. Arkadaşlar den düzenli kullanıyorum. Sizde eğer farkı görmek istiyorsanız düzenli kullanmaya özen gösterin. Arkadaşlar bu arada kaliteyi ucuza almak istiyorsanız eğer Yves Rocher’in 9 Nisan’a kadar cilt bakımı ürünlerindeki kampanyasını kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest