Bioderma

Cildimin her zaman pürüzsüz ve güzel görünmesini isterim. Bu konuda biraz takıntılı olduğumu itiraf etmeliyim. Cildim solgun, mat ve kuru göründüğünde bu beni rahatsız eder. Bu yüzden çantamda her zaman birkaç cilt kremiyle dolaşıyorum. Birçoğunun kısa süreli etkiye sahip olduğunu da söylesem iyi olacak. Tanınmış cilt kremlerinin çoğunu denedim ancak birçoğundan memnun kalmadım.

Cilt bakımı sadece güzel bir görünüme sahip olmak için önemli değil. Cildiniz ne kadar nemli olursa o kadar sağlıklı olur. Gözeneklerin devamlı temizlenmesi de son derece önemli. Ayrıca, cildi güneş ışıklarından korumazsanız hem estetik açısından hem de sağlık açısından sıkıntı oluyor. Özellikle benim gibi güneşte hemen kızaran bir bünyeye sahipseniz iyi bir güneş kremi edinmeniz faydalı olacaktır.

Bu konuyu kuaförüm ile paylaştığımda bana Turuncu Kasa’yı önerdi. Şampuanların önemli bir kısmını ve cilt bakım ürünlerini oradan tedarik ediyormuş. Oldukça uygun fiyatlarla satış yaptıklarını ve kaliteli ürünler tedarik ettiklerini söyledi. Ben de dayanamadım ve hemen telefondan girip baktım. Gerçekten de cilt bakım konusunda kaliteli ürünlerle karşılaştım.

Bioderma markasını birkaç kez duyduysam da, mağazalarda genellikle pahalı olduğu için almaya çekiniyordum. Ancak Turuncu Kasa’da oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Hemen birkaç ürün sipariş ettim ve kredi kartıyla ödedim. Ürünler üç gün gibi kısa bir sürede ev adresime yollandı. Satın aldığım için kesinlikle memnunum.

İlk önce White Objective Hand Cream ve Photoderm Max Stick ürünlerini aldım. El kremini ilk sürdüğüm andan itibaren etkisini hissetmem zor olmadı. Ellerimin ferahladığını ve rahatladığını hissettim. Daha sonra dudak kremini kullandım ve daha önce hiçbir dudak kreminde hissetmediğim bir etkiyi hissettim. İyi ki Turuncu Kasa sayesinde Bioderma ile tanışmışım.

Bu ürünleri deneyimledikten sonra Bioderma’nın ürettiği şampuanlardan birkaçını satın aldım. Ayrıca yeğenim için de bir pişik kremini alışveriş sepetime ekledim. Firma tarafından üretilen krem, losyon ve şampuanların oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim. Cildimin nemlenmesini ve güzel bir görünüme sahip olmasını sağladı. Sanırım krem ve şampuan ihtiyacımı nereden karşılayacağımı buldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest