Aileden Biri Bakım Evi

Ev Kadar Sıcak

Yaşlıların en korktuğu şeydir, bir gün huzurevine gideceğini düşünmesi. Tabi bunun sebebi kendini dışlanmış hissetmesi ve gideceği yerde kötü karşılanacağını düşünmesidir. Eskiden yaşanmış hikâyeleri herkes bilir. Yaşlılara kötü davranılması, alakasız olunması akıllarda soğuk bir yer olduğuna dair izlenimler bırakmış. Ama günümüzde bu yargıları kıran çok iyi huzurevi ve bakımevleri var. Artık çoğu yaşlı kendisi istiyor buralara gitmeyi.

Evdeymiş gibi hissettiren, tamamen konfor ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik, zamanın dolu dolu geçmesini sağlayan, yaşam enerjisi veren Aileden Biri Bakım Evi’nin fırsatlarından yararlanm
ak isteyen birçok yaşlı insan var. Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevi yaşlıların konaklamalarında onlara özel hizmetler sunmakta. Sağlık ve bakım hizmetleri ile kalanların kendini güvende hissetmesini sağlıyor. Düzenlenen etkinlikler, kutlamalar ile eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor. Müzelere, atölyelere gibi farklı mekânlara yapılan ziyaretlerle yaşlıların enerjileri arttırılıyor. Bu aktiviteler yaşlıların hayata bağlılıklarını artırarak mutlu olmalarını sağlıyor. Zamanlarını keyifle geçiren herkes buradan ayrılmak istemiyor. Gösterilen ilgi ve alaka yapılan hizmetlerin kalitesini gösteren en belirleyici özellik orada kalanların bu mutluluğu ve orayı sevmesidir.

Bunun dışında Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevi hasta misafirleri içinde bakım ve tedavi hizmeti veriyor. Maalesef yaşlılıkla birlikte sağlığımızda bozuluyor. Hele yaşlandığımız dönemde hastalıklarla baş etmek oldukça güç hale geliyor. Yaşlılarımız adeta bir bebek gibi bakıma ihtiyaç duyuyorlar. Bu konuda Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevi uzman ekibiyle bu konuda yaşlı insanlara yardımcı oluyor. Alzheimer, idrar kaçırma, inme, Parkinson gibi birçok hastalıkta bakım ve tedavi konusunda yanımızda oluyor. Ayrıca tansiyon, şeker hastalığı, kemik erimesi, felç gibi rahatsızlıklar içinde bize fayda sağlıyor. Tüm hastalıklar için tedavi, beslenme ve takip konusunda oldukça uzmanlar.  Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevinde kalanlar doktor ve kontrolleri için hastanelere taşınmadan ev rahatlığında ki ortamlarında her türlü sağlık hizmetini alabiliyor. Aileden Biri Bakımevinin hakkında bilgi almak ve fırsatlarını görmek için internet sayfasından istediğimiz her bilgiye ulaşabiliriz. Bunun dışında merak ettiklerimiz ile ilgili iletişim formunu doldurarak veya telefon ile bağlantı kurarak bilgi edinebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Pin It on Pinterest